לונה

לונה-4

לונה כלבה אחת המתוקות ממש חלק מהמשפחה במיוחד כי אני גר לבד בשכירות ואין דברים כאלה אחת הכלבות הכי חמודות בארץ. תמיד כשאני בא מהעבודה היא קופצת עלי מלקקת אותי. היא שמחה וקופצת כל היום ממש אין דברים כאלה, היא שמחה פה ונהנית ויש לה מלא חברים.

לפני שנה בערך, לונה ברחה מהמתחם פה וכנראה שאכלה רעל. הטסתי אותה לווטנירית פה באיזור כי הווטרינר הקבוע שלנו היה באמצע ניתוח ולא יכול היה לקבל אתנו בחירום.

הייתי איתה ולא עזבתי אותה לשניה כל הזמן חיבקתי אותה וליטפתי אותה. אני בדרך כלל לא בנאדם שמתרגש אבל כמעט בכיתי כשהוטרינרית  אמרה לי שאין הרבה סיכוי שהיא תחייה. ונתנו לה טיפול תרופתי כללי תומך. בארבע לפנות בוקר אמרו לי ללכת הביתה. אחרי שהיא עברה את היומים הראשונים כשאני לא זזתי ממנה, נסענו לוטרינר הקבוע שלנו,  ד"ר צפריר וולנסקי להשגחה של שבוע ואני באתי  3-4 פעמים ביום וישבתי לידה שעות והיא בקושי זזה ולא הגיבה לי ולא אכלה כלום

וזו כלבה שברגע שהאוכל בצלחת היא מתנפלת כאילו היא לא אכלה חודש.

אמרו לי שיתכן שיהיה צורך להעביר אותה לב"ח לחיות ברמת גן. ביום חמישי בצהרים קניתי פסטרמה שהיא אוהבת, נתתי לה ופתאום היא הגיבה ליקקה התחילה לאכול היה לי חיוך שלא ירד שבוע ממש כאילו הילד שלי ניצל. הייתי הכי מאושר בעולם. יומים אחר-כך היא היתה כמו חדשה קפצה ורצה כמו תמיד.

רציתי גם כאן, להגיד תודה לד"ר צפריר וולנסקי שטיפל בה ודאג לה בלי לאות ושאין עליו בעולם.

שלומי

לונה-2 לונה-3

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.