לופו

photo 2

לופו (פפסי לשעבר)

אימצנו בפברואר האחרון את פפסי (לשעבר) שינינו את שמו וכיום שמו לופו, האימוץ של לופו היא חוויה בפני עצמה,תחילה הייתה התרגשות מאוד גדולה כיוון שחיפשנו ורצינו לאמץ כלב זמן מה אל משפחתנו, וכשהכרנו את לופו ידענו ש "זה זה".

בחודש וחצי הראשונים היה לא פשוט גם לנו וגם ללופו, זו הייתה תקופת הכרות והסתגלות,

למדנו עם הזמן להכיר את האישיות המדהימה של לופו וכמובן לענות על כל צרכיו ואף יותר.

לקח ללופו קצת זמן להרגיש בטחון מלא שזהו הבית שלו כיוון ששהה באומנה 9 חודשים שזהו זמן לא מבוטל כלל, הוא למד שהוא נשאר איתנו ושאנחנו לא ננטוש אותו, וכיום הוא מרגיש בבית ויש לו בטחון מלא בנו.

בתחילה הבאנו מאלפת וגם עדכנו והתייעצנו עם חברי העמותה, כדי שנוכל לקבל הדרכה על איך  מתמודדים בצורה הטובה ביותר עם כל מיני סיטואציות, כמו למשל שהוא משך ברצועה בזמן טיול, יצר הציד, נשיכות, ובכלל איך כדאי להקנות לו ולנו הרגלים נכונים באופן כללי וגם בדברים הקטנים כמו מבחינת אוכל, טיולים ,טריטוריה ומקום. במקביל גם הרבינו לקרוא ולקבל כמה שיותר מידע על אימוץ כלב כיוון שחשוב לנו שיהיה לכולנו טוב, וזהו עולם מעניין עם המון מידע בפני עצמו.

העבודה הייתה לא פשוטה אך בהחלט משתלמת, לופו כיום כבר לא בודק אותנו בכל מיני מצבים ויותר רגוע, הוא שמח ומאושר.

יש לכולנו סדר יום והוא התרגל לסדר יום שלו ולהקניית ההרגלים שעבדנו עליהם יחד איתו, אנחנו בקשר עם האישה מהאומנה שטיפלה בלופו ואף באה לבקר אותו, ולופו שמח מאוד והגיב לכך מאוד טוב.

אנחנו מאוד מאושרים ואוהבים אותו ולא רואים את חיינו בלעדיו, הוא חבר אמיתי, אישיות מיוחדת בפני עצמה והוא תורם רבות לבית בנוכחות שלו.

סה"כ אנו מסכמים את חוויית האימוץ של לופו כחוויה מאוד משמחת, מאתגרת ,מלמדת ומעצימה.

אנו מודים לחברי העמותה על כל העבודה והעשייה הנפלאה והמבורכת, על העזרה והתמיכה לאורך כל הדרך.

בברכה,

נתן ועירית שוחט.

לופו, שכל חתול "הקפיץ" אותו, הולך ברגלי מדוגם ושומר על קשר עין מעולה.

חזרה לדף ‘כלבים שאומצו’

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.